PERSONEEL

Personeel

Mnr JC Burger

(Skoolhoof)

 

jburger@laerskoolashton.co.za

Mev Arney Joubert

(Sekretaresse)

 

admin@ashtonps.co.za

Mev Marike Barnard

(Fasehoof – Intermediêre En Senior Fase, Graad 6, HOD)

mbarnard@laerskoolashton.co.za

Mnr JC Burger

(Skoolhoof)

 

Mev Arney Joubert

(Sekretaresse)

 

Mev Marike Barnard

(Fasehoof – Intermediêre En Senior Fase, Graad 6, HOD)

jburger@laerskoolashton.co.za
admin@ashtonps.co.za
mbarnard@laerskoolashton.co.za

Mev Grytjie Schreuder

(Fasehoof – Grondslagfase, Graad 1)

gschreuder@laerskoolashton.co.za

Mev Chrisna van der Westhuizen

(Graad 2)

cvdwesthuizen@laerskoolashton.co.za

Mev Janine Rossouw

(Graad 3)

jrossouw@laerskoolashton.co.za

Me Karin van der Westhuizen

(Graad 4)

kvdwesthuizen@laerskoolashton.co.za

Mev Francelle Roux

(Graad 5)

froux@laerskoolashton.co.za

Mev Cora Hansen

(Graad 7)

chansen@laerskoolashton.co.za

Mev Wilna Briesies

(Graad R)

wbriesies@laerskoolashton.co.za

Mev Sonja de Kock

(Graad RR)

sdkock@laerskoolashton.co.za

Me Maruschka Rheeder

(Nasorg)

nasorg@laerskoolashton.co.za

Me Annalette Brink

(Assistent – Graad RR)

Me Juanita van Niekerk

(Assistent – Graad 1)

Me Meldré Beukman

(Assistent – Graad 2 & 3)

Me Linette Deetlefs

(Assistent – Graad R)

Angie Bopheka

(Skoonmaker)

Sanna Kok

(Skoonmaker)

Beheerliggaam

Mnr Peter De Wet

(Voorsitter van Beheerliggaam)

Mnr JC Burger

(Skoolhoof)

Mev Francèl Rabie

(Ondervoorsitter)

Mnr Eugene Malherbe

(Tesourier)

Mev A Joubert

(Sekretaresse)

Mev G Schreuder

(Opvoeder)

Mev M Barnard

(Opvoeder)

Mnr D Janse

(Ouer)

Mnr R Matthys

(Ouer)

OOV

Mev Juanette Menderoi

(Voorsitter)

Zeelia Britz

(Tesourier)

Jo Slabber

(Sekretaresse)

Elzette Little

Jolandi Ditewig

Ingrid Uys

Lizelle van der Westhuizen

Renier Lourens

Catherine Smith

Ruzanne Gordon

Peet van Zyl

Janine Rossouw

Grytjie Schreuder

Klasverteenwoordigers

Graad RR – Whitney-Kim Ohlson
Graad R – René Basson
Graad 1 – Marianna Rabie
Graad 2 – Rulene van Zyl
Graad 3 – Christina Skinner
Graad 4 – Marlize Volschenk
Graad 5 – Marga Malherbe
Graad 6 – Juanita van Niekerk
Graad 7 – Elizabeth Burger

Leerlingraad 2019

DeWet Bruwer – Hoofseun

Annie Burger – Hoofdogter

Emma Carstens

Amoré Cupido

Marita Möller

Meckenzie Marx

Jomar Hanekom

Alexander Stemmet