PERSONEEL

Personeel

Mnr JC Burger

(Skoolhoof)

 

jburger@laerskoolashton.co.za

Mev Marike Barnard

(Fasehoof – Intermediêre En Senior Fase, Graad 6, HOD)

mbarnard@laerskoolashton.co.za

Mnr JC Burger

(Skoolhoof)

 

Mev Marike Barnard

(Fasehoof – Intermediêre En Senior Fase, Graad 6, HOD)

jburger@laerskoolashton.co.za
mbarnard@laerskoolashton.co.za

Mev Grytjie Schreuder

(Fasehoof – Grondslagfase, Graad 1)

gschreuder@laerskoolashton.co.za

Mev Rochelle Nel

(Graad 2)

Mev Janine Rossouw

(Graad 3)

jrossouw@laerskoolashton.co.za

Me Karin van der Westhuizen

(Graad 4)

kvdwesthuizen@laerskoolashton.co.za

Mev Francelle Roux

(Graad 5)

froux@laerskoolashton.co.za

Mev Cora Hansen

(Graad 7)

chansen@laerskoolashton.co.za

Mev Wilna Briesies

(Graad R)

wbriesies@laerskoolashton.co.za

Mev Stephani Liebenberg

(Graad RR)

sdkock@laerskoolashton.co.za

Me Maruschka Rheeder

(Nasorg)

nasorg@laerskoolashton.co.za

Me Eveline Conradie

(Assistent – Graad 1)

Me Meldré Beukman

(Assistent – Graad 2 & 3)

Angie Bopheka

(Skoonmaker)

Sanna Kok

(Skoonmaker)

Mnr Japie Louw

(Terreinbestuurder)

Beheerliggaam

Mnr Peter De Wet

(Voorsitter van Beheerliggaam)

Mnr JC Burger

(Skoolhoof)

Mev Francèl Rabie

(Ondervoorsitter)

Mnr Eugene Malherbe

(Tesourier)

Mev Z Britz

(Sekretaresse)

Mev G Schreuder

(Opvoeder)

Mev M Barnard

(Opvoeder)

Japie Louw

OOV

Mev Amelia le Roux

(Voorsitter)

Mev Stephanie Coetzee

(Sekretaresse)

Haneke Lourens

Renier Lourens

Belgie Steyn

Suzanne Steyn

Lizelle van der Westhuizen

Stephanie Pienaar

Catherine Smith

Grytjie Schreuder

(Opvoeder)

Janine Rossouw

(Opvoeder)

Klasverteenwoordigers

Graad RR

Heidi Fourie & Karla Steyl

Graad R

Nicola Malherbe & Jo Slabber

Graad 1

René Basson

Graad 2

Jo Slabber & Pat van Zyl

Graad 3

Sanmarie Hanekom

Graad 4

Zeelia Britz & Cindy du Toit

Graad 5

Jo Slabber

Graad 6

Juanette Menderoi

Graad 7

Leerlingraad 2022

Johan- Zulch Möller – Hoofseun

Aneri Rabie – Hoofdogter

Anél de Bruin

Janey Harmse

Ancha Groenewald

Madelie Cilliers

Annika Lourens

Byron White

Finn Malherbe